Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1316 producten.
51.2V 15kWh Lithiumbatterij Huis 48V 200AH 300AH A-klasse Lifepo4 batterij
| Type batterij: | Lithium-ion batterij, LiFePO4 |
|---|---|
| Toepassing: | Elektrische zonne-energiesystemen |
| Type: | Splitsing |
het Lithium Ion Battery van 48V 120Ah 150Ah 200Ah 10kwh 48 Voltprijs
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Opslag van zonne-energie |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
ODM 12v 50ah de Mariene 4000 Cycli van Lithiumion battery deep cycle for
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V/25.6V |
| Batterijcapaciteit: | 100Ah/200Ah/300Ah |
OEM Lithium-ion batterij 48v 100ah 200ah 300ah 10kwh 20kwh
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| garantie: | 5 jaar/12 jaar |
All-in-One ESS SUNPOK Home Battery voor netgebonden omvormeroplossing
| Vermogensvermogen: | 20 kW |
|---|---|
| Uitgangsfrequentie: | 50 Hz/60 Hz |
| Nettype: | Buiten-net zonnehuissysteem |
Lithium-ionbatterijen 48v 100ah 200ah 300ah 5kw 10kw Bms
| Type batterij: | LiFeP04 |
|---|---|
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 5 tot 20 kWh |
| Systemen: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Het Lithiumbatterij van de Bms12v 200ah Diepe Cyclus Navulbaar voor rv en Marine
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V/25.6V |
| Batterijcapaciteit: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
Van de de Prijs16kw Omschakelaar van de Sunpokfabriek de Hybride Enige Fase 100kw van Netomschakelaar
| Controlemechanisme Type: | zonnelastencontrolemechanisme |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Outputvoltage: | 230VAC, 230V |
Lifepo4 48v 50ah Energieopslag Lithiumbatterie 100ah
| Type: | Li-ion, LiFePO4, lifepo4/lithiumbattery/lithiumbattery, Li-polymer, Lifepo4 lithiumbattery |
|---|---|
| Toepassing: | Solar Energy Storage/Wind Solar Hybrid Systeem |
| Garantie: | 5 jaar/12 jaar |
Oem Lithium Ion Battery 3kwh 5kwh 10kwh Lithium Battery System
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | Solar Energy Storage/Wind Solar Hybrid Systeem |
| Garantie: | 5 jaar/12 jaar |

