Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
LCD Golf van de Vertonings de Zuivere Sinus van Netomschakelaar 48v 6kva 6000es met Overdrachtschakelaar
| Productnaam: | 230V 5Kw 48V van Netomschakelaar |
|---|---|
| Geschatte macht: | 5kw |
| Outputgolfvorm: | De Golf van de Pruesinus |
10Kwh 48V 200Ah 51.2V Lifepo4 accu 100Ah 48V Lithium Lithium Ion accu 48V 200Ah Home Energy Storage System batterijen
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Groot de Capaciteitslithium Ion Battery Li Ion Lifepo 4 van DIY 500Ah 51.2V
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| Toepassing: | Opslag van zonne-energie |
| Het cyclusleven: | meer dan 6000 keer |
in één industrieel ontwerp 10kWh 20kWh ESS met 8KW inverteropslagsysteem
| Vermogensvermogen: | 20 kW |
|---|---|
| Productsoort: | ESS |
| Nettype: | Buiten-net zonnehuissysteem |
Lithium-ionbatterijen 5kw 10kw 40kw Bms Diepe cyclus 48v 100ah 200ah 300ah Lithium-ionbatterijen
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Elektrische zonne-energiesystemen |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Microgrid Energy Hub 25.6V 300Ah LiFePO4 Bank schaalbaar tot 61.44kWh 8 eenheden
| Type batterij: | Lithium-ion |
|---|---|
| Systemen: | Op de vloer staan |
| Modelnummer: | 25.6V300Ah |
het Lithium Ion Energy Storage Systems Lifepo 4 van 50kwh 10kwh het Pak van de Lithiumbatterij
| Toepassing: | Huistoestellen, BOTEN, Golfkarren, Electric Power-Systemen, de Systemen van de Zonne-energieopslag |
|---|---|
| Type: | lifepo4 batterij |
| Garantie: | 5 jaar |
Diepe lange levensduur 48v 200ah Lifepo4 Batterijpakket 5kwh 10kwh 20kwh Lage spanning Lithiumbatterij voor energieopslag thuis
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Sunpok 51.2V 200Ah Muurbatterij LiFePO4 10,24kWh
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
van de de Energieopslag van 300Ah 400Ah 500Ah de Systemen van de het Lithiumbatterij 48 volt
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |

