Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ home solar energy systems ] bij elkaar passen 1253 producten.
UN38.3 Wandmontage natrium-ionbatterij Hoge veiligheid met 20 jaar levensduur
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
|---|---|
| Levensduur: | 20 jaar |
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
Het diepe van de het Golfkar Lifepo4 van de Cyclus Langere Levensduur Veilige 24v 48v 100ah Lithium Ion Battery
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V/25.6V |
| Batterijcapaciteit: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
De navulbare Diepe Batterij 12v 24v 200ah 300ah 400ah van het Cycluslithium
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V/25.6V |
| Batterijcapaciteit: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
Snelle het Laden Machtsbanken voor Laptop Li-Polymeer Batterij 600W 1000W
| Model Number: | JHS-500 JHS-1000 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
Hoge capaciteit natrium-ionbatterij ingebouwd in Smart BMS muurmontage installatie
| Levensduur: | 20 jaar |
|---|---|
| De heffingsgraad: | 1C |
| Bescherming: | Ingebouwde Smart BMS |
De nieuwe Promotiegift van de de Machtsbank van de Elektronikareis Van de consument Draagbare Lader
| Product Name: | SUNPOK 2000W Portable Power |
|---|---|
| Rated power: | 2000W |
| Rated voltage: | 31-32V |
5kw hybride van LCD van de de Batterijomschakelaar van het Netlithium Vertonings48v Spf Omschakelaar
| Productnaam: | 230V 5Kw 48V van Netomschakelaar |
|---|---|
| Geschatte macht: | 5kw |
| Outputgolfvorm: | De Golf van de Pruesinus |
600w het draagbare Navulbare de Batterij van de Voeding Openlucht110/220v Ac Afzet Kamperen
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
Eenvoudige Multifunctionele Draagbare het Kamperen Krachtcentrale600w Lifepo4 Batterij
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
BMS Hoogcapaciteits natriumionbatterij Prestaties -20°C tot 60°C
| Levensduur: | 20 jaar |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Duurzaamheid: | Hoog |

