Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ off grid inverter ] bij elkaar passen 1107 producten.
Sunpok Navulbare Na-Ionenbatterij 3.7v 30ah 15ah het natrium-Ion van het 3000 Keer Cyclipolymeer Batterij
| Merknaam: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 3.05Ah |
| Gewicht: | 84.0±2.0g |
Van de de Batterij natrium-Ionencel van de Sunpokbatterij de Navulbare Hoge Capaciteit van Bateria 3.6v 3200mah Na-Ionen voor de Elektronika Van de consument
| Merknaam: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 3.05Ah |
| Gewicht: | 84.0±2.0g |
3.0V 3.7V 12V 200Ah 1500mAh 3Ah Natrium Ion Batterij Grasmaaier Scooter Batterij
| Merknaam: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 3.05Ah |
| Gewicht: | 84.0±2.0g |
9,15 W natriumion-na-ionbatterij 3,05 Ah 3000 cycli
| Merknaam: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 3.05Ah |
| Gewicht: | 84.0±2.0g |
48V 600Ah Lithium Lifepo4 Lipo4 Batterij 51.2V 30Kwh Energieopslag 30Kw Batterij voor zonne-energiesysteem
| Naam van het product: | Lithium-ijzerfosfaat Lifepo4-batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag |
| Cyclusduur: | 8000 Keer |
Nieuwe aankomst 48V 51.2V 600AH LiFePO4 batterij Lithium Ion batterij 30KWH
| Productnaam: | Lithium-ijzerfosfaat Lifepo4-batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag |
| Cyclusduur: | 8000 Keer |
2025 Nieuwe aankomst 7.5Kwh 24 V 300Ah Lifepo4 Batterij Lithium 24 V 300Ah Batterij Energieopslagbatterij voor het zonnestelsel
| Capaciteit: | 300Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
30KW Deep Cycles 600AH Verplaatsbare Vloer Gemonteerde LiFePO4 51.2V Lithium-ion Batterijpakket Thuis Energieopslag
| Productnaam: | Lithium-ijzerfosfaat Lifepo4-batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag |
| Cyclusduur: | 8000 Keer |
48V 600Ah Lage Spanning 30kWh 32kWh Lithium Ion Battery Energieopslag Akku LiFePO4 Lithium Battery thuis
| Product Name: | Lithium-ijzerfosfaat Lifepo4-batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag |
| Levenscyclus: | 8000 Keer |
51,2V 32KWH 600Ah 628Ah All ESS Lifepo4 Lithium Batterij Energie Opslag Zonnebatterij
| Productnaam: | Lithium ijzerfosfaat lifepo4 batterij |
|---|---|
| Sollicitatie: | Zonne -energieopslag |
| Cycle Life: | 8000 keer |

