Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Wind-Zonne-Hybridesysteem Lifepo4 Batterij 48v 100ah 200ah
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | Solar Energy Storage/Wind Solar Hybrid Systeem |
| Garantie: | 5 jaar/12 jaar |
Hybride stroomomvormer Zonne-systeem 3kw 3kva 3000w Batterij Lithium 48V 200ah Zonne-systeem
| Toepassing: | Thuis |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
| Type batterij: | Lithium-ion |
industriële hybride zonnestelsel 15 kw 20kw 30kw 50kw 100kw zonnestelsel 1000w 2000w 3000w
| Merknaam: | Sunpok Energy |
|---|---|
| Modelnummer: | Modelnummer |
| Uitgangsspanning (V): | 110-220V |
Hybride zonne-energiesystemen 30kw 20kw 10kw Energieopslagsystemen 3 Fase 40kwh Lithiumbatterij zonne-energiesysteem
| Toepassing: | Thuis |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Volledige set 10 kW hybride zonne-energiesysteem 10 kW 20 kW 30 kW fotovoltaïsch systeem huishoudelijk elektriciteitssysteem
| Toepassing: | Thuis |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Zonne-energiesystemen buiten het net 5kva zonne-hybride omvormer Lithium-ionbatterij Type
| Type: | Zonnestelseluitrusting |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium, polykristallijn silicium |
| Montage-type: | Grondsteun, Daksteun, Carport-Steun, BIPV-Steun |
Off Grid On Grid en Hybride Power System 3kw 5kw 10kw Zonne-energiesysteem
| Type: | buiten het zonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium, polykristallijn silicium |
| Montage-type: | Grondsteun, Daksteun, Carport-Steun, BIPV-Steun |
3kw 5kw 8kw 10kw Hybride Zonne-PV-Systeem 5kilowatt Hybride Zonne-PV-Systeem Met Batterijen
| Merknaam: | SUNPOK |
|---|---|
| Modelnummer: | SP-van-5kw-230V |
| Uitgangsspanning (V): | EU: 220-240/380-400V |
Van de de Omschakelaarsmacht van MPPT Zonne het Systeem3000w 5000W 8000W 10000W Hybride Omschakelaar met Lithium Ion Battery
| Merk: | SUNPOK |
|---|---|
| Naam: | Volledig Huiszonnestelsel |
| Zonnepaneeltype: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, dubbel-Glas, Al Zwarte |
200AH van Systeem van de Net het Hybride Macht 5KW 10KW 15KW van Net Hybride Omschakelaar
| naam: | Volledig van-Netzonnestelsel |
|---|---|
| Zonnepaneeltype: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, Al Zwarte |
| Omschakelaarstype: | Van-net of Hybride Omschakelaar |

