Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ mppt all in one ] bij elkaar passen 248 producten.
1 set installatiebeugels voor hybride zonne-eenheden met CEI-certificaat
| Installatiehulpmiddelen: | Verbindingsknoppen, klempen, draadstrippers |
|---|---|
| Grootte: | aangepast |
| Typ van de regelaar: | MPPT |
6KW 8KW 10KW 48V Home Solar System Off Grid Hybrid Inverter
| Naam: | Volledig Huiszonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, dubbel-Glas, Al Zwarte |
| Type omvormer: | Van-net/Hybride Omschakelaar |
LiFePo4 Batterijhuis Zonnepaneelsysteem 10KWH 15KWH 110V 220V Zonnepanelen voor thuis
| Naam: | Volledig Huiszonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, dubbel-Glas, Al Zwarte |
| Type omvormer: | Van-net/Hybride Omschakelaar |
1000w Hernieuwbare energie Zonne-energiesystemen voor huishoudens Zonne-energiesystemen voor woningen
| Naam: | Volledig Huiszonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, dubbel-Glas, Al Zwarte |
| Type omvormer: | Van-net/Hybride Omschakelaar |
48v 30ah 100ah Lithium Ion Battery Pack 48v 5Kwh Oplaadbare Lithium Ion Polymer Battery
| Naam: | Volledig Huiszonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, dubbel-Glas, Al Zwarte |
| Type omvormer: | Van-net/Hybride Omschakelaar |
5kwh 10kwh 20kwh 30kwh 110V 220V Zonne-energiesysteem voor huishouden
| Naam: | Volledig van-Netzonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, Al Zwarte |
| Type omvormer: | Van-net of Hybride Omschakelaar |
48V 5kwh 10kwh 20kwh Solar Panel Residential System Montage systeem voor zonnepanelen
| Naam: | Volledig van-Netzonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, Al Zwarte |
| Type omvormer: | Van-net of Hybride Omschakelaar |
Zonne-energie opslag stroom systeem gestapelde Lifepo4 batterij 48v 51.2v 400ah 20kwh
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |
Lifepo4 Lithiumbatterij 48v 20kw 10kwh gestapelde module energieopslag Akku
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 Cyclus |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |
Hoogspanningsbatterijen van goede kwaliteit in een stapel Li- Lifepo4-batterijen
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 Cyclus |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |

