Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ mppt all in one ] bij elkaar passen 248 producten.
Hoogspanningsbatterij 5kwh/10kwh/20kwh Ess Split type met off-grid systeem
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 Cyclus |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |
Eu Stock Zonne-energieopslagbatterij 48V 5Kwh 100Ah 200Ah Lithium-ionbatterij voor thuis
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
10KWH Lithium Power Wall 48V 200AH Tesla Powerwall Batterij voor zonneopslag systeem
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Alle in één omvormer en lithiumbatterie 10kw 15kw 20kwh 30kwh alle in één Ess
| Productnaam: | 5Kw alle-in-één het systeem van de zonne-energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 200Ah/48V 400Ah/48V 600Ah/48V 800Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 cycli |
Solar Wall Battery Lithium 48v 200ah 300ah 400ah Batterijen Systemen
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Volledige zonne-installatie 20 kW 30 kW 50 kW Zonne-energiesysteem voor thuisgebruik 10 kW Hybride zonne-installatie 10000 Watt 3 fase
| Merken: | SUNPOK |
|---|---|
| Naam: | Volledig Huiszonnestelsel |
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, dubbel-Glas, Al Zwarte |
10kw 15kw 25kw 30kw 50kw Huishoudelijk zonne-energiesysteem Volledig zonne-energiesysteem voor thuisgebruik Zonne-energiesysteem met lithiumbatterie
| Merken: | SUNPOK |
|---|---|
| Naam: | Volledig Huiszonnestelsel |
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, dubbel-Glas, Al Zwarte |
Complete Solar Suite 20Kw 30Kw 50Kw Huishoudelijk Zonne-energieopwekkingssysteem 10Kw Hybride Zonnestelsel Paneel 1000w 10000W 3-Fase
| Type: | Zonnestelseluitrusting |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium, polykristallijn silicium |
| Montage-type: | Grondsteun, Daksteun, Carport-Steun, BIPV-Steun |

