Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
48V 3 van de Opslagsystemen 10kwh 20kwh van de Fase Zonne-energie het Lithium Ion Battery
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 cycli |
3 van de Opslagsystemen 10kwh 20kwh van de fase Zonne-energie het Lithium Ion Battery
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Vertoning: | LCD |
10KW 20kwh allen in Één Systeem van de Zonne-energieopslag 5 Jaar Garantie
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
De Batterij van het het Systeemlithium van de Zonne-energieopslag voor Huiszonnestelsels
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
Complete set 5kw 10kw 15kw 20kw 25kw 30kw zonnepanelen systeem off-grid zonne-energie thuis systeem
| Type: | Zonne-energiesysteem voor thuis |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium, polykristallijn silicium |
| Montage-type: | Grondsteun, Daksteun, Carport-Steun, BIPV-Steun |
van het Lithiumion battery for solar electric van 48V 300Ah de Opslagsysteem
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
De intelligente van de het Huisenergie van 24v Lifepo4 100ah Systemen van de de Accu Zonne-energie
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Sollicitatie: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
51.2V 300Ah 15KWh Lifepo4 Batterijpakket Lithiumbatterijen 48V 300Ah Solar Energy Home Storage System
| Type batterij: | Lithium-ion batterij, LiFePO4 |
|---|---|
| Toepassing: | Elektrische zonne-energiesystemen |
| Type: | Splitsing |
48v 200ah 300ah 400ah 10kwh zonnebatterij voor huisopslag
| Type batterij: | LiFeP04 |
|---|---|
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 5 tot 20 kWh |
| Systemen: | Wandmontage |
51.2V 300Ah 15KWh LiFePO4 batterijpakket Lithium-ionbatterijen met Smart BMS voor zonne-energieopslag
| Features: | Canbus / RS485 Communication |
|---|---|
| Battery type: | Lithium Ion Battery , LiFePO4 |
| Application: | Electric Solar Energy Power Systems |

