Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Home Ballasted zonne-installatiesystemen 200AH 300AH 2000W zonne-installatiesysteem op het dak
| naam: | Volledig van-Netzonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, Al Zwarte |
| Omschakelaarstype: | Van-net of Hybride Omschakelaar |
48V 5kwh 10kwh 20kwh Solar Panel Residential System Montage systeem voor zonnepanelen
| Naam: | Volledig van-Netzonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, Al Zwarte |
| Type omvormer: | Van-net of Hybride Omschakelaar |
Zonne-energiesysteem met lithiumbatterij 20kw 15kw 16kw 10kw off-grid Zonne-energiesysteem Zonne-energiesysteem
| Name: | Complete Off-Grid Solar System |
|---|---|
| Solar Panel Type: | PERC, Half Cell, Bifacial, All Black |
| Inverter Type: | Off-Grid or Hybrid Inverter |
Volledige off-grid zonne-energiesysteem 3KW 5KW 10KW Home zonnepaneel kit 12kw 15kw Zonne-energiesysteem voor thuis
| Naam: | Volledig van-Netzonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, Al Zwarte |
| Type omvormer: | Van-net of Hybride Omschakelaar |
Muurbatterij van 48V 200Ah LiFePO4 Lithiumbatterij voor zonne-energieopslag, thuisstroomsysteem
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Opslagtemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Gestapelde energie Zonne-energieopslag LiFeP04 Batterij Slimme hoogspanning voor EU-magazijn
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Vervaardiger 51.2V 200Ah 10kWh LiFePO4 batterij Lithium-ion batterij Zonne-energie opslag systeem Wandmontage
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Nieuwe energie 10kwh Lifepo4 Power Muurbatterij Lifepo4 48V 200Ah Home Battery voor zonne-energiesysteem Home energieopslag
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
SUNPOK alle-in-Één van het de Zonnemachtssysteem 5kW 10kWh LiFePO4 van ESS het Systeem van de de Batterijopslag
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Hoogspanning 5kwh 20kwh allen in Één het Systeem Hybride Zonneomschakelaar en Batterij ESS van de Energieopslag
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |

