Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
van het Lithiumion battery solar panel battery van 200Ah 300Ah 48V de Opslagsysteem
| Type: | LifePO4 batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Lithium-ionenenergieaccu |
| Garantie: | 5 jaar |
200Ah allen in Één van de de Zonne-energieopslag van ESS van de het Systeem Hybride Omschakelaar de Zonne-energielifepo4 Batterijen
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het cyclusleven: | 6000 cycli |
Home Zonnebatterijen Lithium 48v 100ah 200ah Power Muur Huis Zonne-energiesysteem
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Gewicht: | 88KG |
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
Sunpok Groothandel 3kwh 5kwh 10kwh Lifepo4 Power Wall Alles-in-één opslagsysteem voor zonne-energie
| Naam van het product: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Zonne-lithiumbatterijen Systeem 48V 200AH 10kw Stapelbare residentiële batterijopslag
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Type batterij: | LiFePo4-batterij |
| Garantie: | 5 jaar |
Solar Systems Complete Kit Home 10kw 15kw 200kw Off Grid Hybride Power Inverter Batterijopslagpaneel Zonne-energiesysteem
| Type: | Zonne-energiesysteem voor thuis |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon, Polycrystalline Silicon |
| Mounting Type: | Ground Mounting, Roof Mounting, Carport Mounting, BIPV Mounting |
Zonne-energie opslag stroom systeem gestapelde Lifepo4 batterij 48v 51.2v 400ah 20kwh
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |
Zonne-systeem 8kw 10kw 12kw 15kw Zonnepaneel Kit Met Lithiumbatterij En Inverter
| Type: | Zonnestelseluitrusting |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium, polykristallijn silicium |
| Montage-type: | Grondsteun, Daksteun, Carport-Steun, BIPV-Steun |
Off-grid hybride zonnebatterij systeem
| Productnaam: | Zonnesteetkit |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium, polykristallijn silicium |
| Montagetype: | Grondmontage, dakmontage, carportmontage, BIPV -montage |
Hybride inverter zonnestelsel 10kw 50kw 500kw Lithium-ionbatterij dakmontage thuisgebruik
| Type: | Zonne-energiesysteem voor thuis |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | Monokristallijn silicium, polykristallijn silicium |
| Montage-type: | Grondsteun, Daksteun, Carport-Steun, BIPV-Steun |

