Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Powerwall 200AH 48v 200ah 10KW Lithiumbattery voor thuis Zonnebatterij 10kwh Batterijpakket voor thuis
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
10kwh Home Energy Storage 48v 200Ah Solar Lithium Ion Battery Lifepo4 Battery Pack
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
51,2V 200Ah Zonne-energie Opslagsysteem 10Kwh Solar Powerwall 48V 200Ah LiFePO4 Solar Lithium Batterij
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
48V Lifepo4 Lithium Batterij 200Ah 10kWh Zonne Lithium Ion Batterij Thuis Opslag
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
Nieuwe energie 10kwh Lifepo4 Power Muurbatterij Lifepo4 48V 200Ah Home Battery voor zonne-energiesysteem Home energieopslag
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
51,2V 48V 200ah Wand Zonne-energiesysteem Lifepo4 Energy Powerwall 10Kwh Lithium Batterijen De Zonne-energiesysteem Thuis Opslag Batterij
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
Powerwall 48V 10kwh Batterijen 51.2v 200ah Home Zonne-energie opslag Natrium-ion batterij
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Productnaam: | De Accu van de Powerwallenergie |
48V 51.2V 200Ah 10kWh LiFePO4 Home Power Supply Battery Pack Home Energy Storage Lithium Ion Pack
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur (25 ° C): | 20 jaar |
| opslagtemperatuur: | 0 ° C tot 45 ° C @60 +/- 25% relatieve vochtigheid |
10KWH Lithium Power Wall 48V 200AH Tesla Powerwall Batterij voor zonneopslag systeem
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
51.2V 10Kwh 200ah Muur Zonnestelsel Natrium Energie Powerwall 10kwh Natrium-ionbatterij Zonnestelsel Home Storage Batterij
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Productnaam: | De Accu van de Powerwallenergie |

