Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
5kwh 10kwh Solar System Lithiumbatterij 48v 51.2v 100ah 200ah Home Energy Storage Batterij
| Type: | Lifepo4Lithium ijzerfosfaat |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag |
| Garantie: | 5 jaar/10 jaar |
Lithium-ionbatterij 48v 300ah 400ah Pack voor zonne-energieopslag
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Powerwall 10kwh Home Lithiumbatterij Zonne-opslag Muurmontage 48V 51.2V 200Ah 10kw LiFePO4 10kwh 20kwh Power Muurbatterij
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Powerwall Lifepo4 Thuisbatterij Zonne-energie Opslag 48V 200ah 10Kwh Lithium-ion Batterij met WIFI
| capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Powerwall Zonne-energieopslagbatterij 200Ah 48V 51.2V 10Kwh Lifepo4 Wandmontage Lithiumbatterij voor thuis
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Sunpok 51.2V 200Ah LiFePO4 Batterij 10.24kWh Solar Powerwall
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Aan de muur gemonteerde 51,2V thuis zonne-energie opslagbatterij LFP 200Ah lithium batterij 51,2V 200Ah 10Kwh
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Zonnestelsel 48V 100Ah 200Ah 300Ah Power Wall Batterij Thuis Energieopslag Lifepo4 Batterij Lithium 15kWh 10kWh
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Opslagtemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
48V 200Ah 10kWh Powerwall Power Wall Zonne Lithium Batterij Opslag Lithium-ion Batterijen
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
Het diepe Systeem IP21 van Ion Battery Home Storage Battery van het Cyclus48v Lithium
| Type: | LifePO4 batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Het Systeem van de energieopslag |
| Garantie: | 10 jaar |

