Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
het Lithium Ion Battery Lifepo 4 van 50ah 100ah 200ah 48V Powerwall-Energieopslag
| Merknaam: | sunpok energy |
|---|---|
| Type: | lifepo4 batterij |
| Grootte: | Aanpassen geaccepteerd |
6000 Cycli allen in Één het Zonnestelselomschakelaar van ESS 48v 9.42kw voor Huis allen in Één Gestapeld Ess-Systeem
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het cyclusleven: | 6000 cycli |
Sunpok alle-in-Één Batterij met Omschakelaar 48V van Net MPPT alle-in-Één de Zonneuitrusting van het Generatorzonnestelsel
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Van het de Zonnemachtssysteem 5kW 10kWh LiFePO4 van lithiumion all in one ESS het Systeem van de de Batterijopslag
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20KWH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
OEM allen in Één van het de Batterijsysteem 5kW 10kWh LiFePO4 van ESS Zonne van de de Machts Zonnebatterij de Opslagsysteem
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
LCD toont allen in Één van het de Batterijsysteem 5kW 10.24kWh LiFePO4 van ESS Zonne van de de Machts Zonnebatterij de Opslagsysteem
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
24v 48v lithium-ion batterijpakket levensduurpo4 zonnebatterij 100ah 200ah lithium-ion levensduurpo4
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Sunpok USA magazijn 48V lithium-ion batterij 10KWH 51.2V 200Ah Solar System Muur
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Sunpok allen in Één ESS-Omschakelaar van de Integratiebatterij voor Zonne-energieopslag
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Woonenergie Zonneopslag allen in Één ESS-Systeem 5kWh 10kWh
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100kwh |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |

