Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Lifepo4 5KW 10KW allen in Één van de het Huisenergie van ESS Zonne de Opslagsysteem
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
SUNPOK alle-in-Één van het de Zonnemachtssysteem 5kW 10kWh LiFePO4 van ESS het Systeem van de de Batterijopslag
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Sodiumbatterij op basis van een uitgangsvermogen van 5-30 kWh
| bescherming: | Ingebouwde Slimme BMS |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| GBS: | Ingebouwd |
5-30 KWh Uitgangsvermogen Natrium-ionbatterij 1C Ontladingspercentage 98% Laadontladingsefficiëntie
| Type batterij: | Natrium ionenbatterij |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
| Oplaadtijd: | uur 2 |
Zonnewand gemonteerd 48v 50ah 100ah 150ah 200ah Energieopslag Powerwall 5kw 10kw Lifepo4 Lithium Ion Battery
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Lithium-ionbatterij voor zonne-energieopslag
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Batterijtype: | Lithium-ion |
Zonne-lithiumbatterijen Systeem 48V 200AH 10kw Stapelbare residentiële batterijopslag
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Type batterij: | LiFePo4-batterij |
| Garantie: | 5 jaar |
Sunpok Natriumionbatterij 98% Oplaad/ontladen Efficiëntie 5-30 KWh
| Herladentijd: | uur 2 |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Veiligheid: | Hoog |
De navulbare van de de Energieopslag van 100A 48V van de het Lithiumbatterij Verenigbaarheid van de het Fosfaatbatterij
| Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
48V groene het Lithiumlifepo4 Batterijen van de energiebatterij voor de Opslag van de Huisenergie
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |

