Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Het Gelbatterij van de Sunpokenergie 12V 100Ah 150Ah 200Ah: Ervarings Langdurige Betrouwbaarheid
| Merk: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijtype: | Diep Cyclus Verzegeld Gel |
| Toepassing: | Zonnestelsel, UPS, Alarmsysteem, Medische instrumehts, Noodverlichting |
het Gelbatterij die van 100Ah 150Ah 12V Potentieel met Hoge Prestatiesopslag maximaliseren
| Merk: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijtype: | Diep Cyclus Verzegeld Gel |
| Toepassing: | Zonnestelsel, UPS, Alarmsysteem, Medische instrumehts, Noodverlichting |
Groot de Capaciteitslithium Ion Battery Li Ion Lifepo 4 van DIY 500Ah 51.2V
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| Toepassing: | Opslag van zonne-energie |
| Het cyclusleven: | meer dan 6000 keer |
ODM 12v 50ah de Mariene 4000 Cycli van Lithiumion battery deep cycle for
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V/25.6V |
| Batterijcapaciteit: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Van de de Batterij100ah 10hr Trilling van het Sunpok12v Gel Bestand Verzegeld Efficiënt Bij lage temperatuur
| Toepassing: | Machtshulpmiddelen, Golfkarren, het Systeem van de Zonne-energieopslag |
|---|---|
| Batterijtype: | Gel |
| Certificering: | MSDS UN38.3 |
Lithium-ionbatterijen met Bms 48 Volt 200ah 10kwh Lifepo4 Powerwall energieopslagbatterij
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Home Energieopslag Lithium-ion batterijen 48V 200ah 280ah Oplaadbare Lifepo4 Cell batterij
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Sunpok 51.2V 200Ah Muurbatterij LiFePO4 10,24kWh
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
het Lithium Ion Energy Storage Systems Lifepo 4 van 50kwh 10kwh het Pak van de Lithiumbatterij
| Toepassing: | Huistoestellen, BOTEN, Golfkarren, Electric Power-Systemen, de Systemen van de Zonne-energieopslag |
|---|---|
| Type: | lifepo4 batterij |
| Garantie: | 5 jaar |
100ah 200ah 250ah Diepe de Cyclusbatterij van het 12 Voltlithium voor Woon en Commercieel
| Toepassing: | Machtshulpmiddelen, Golfkarren, het Systeem van de Zonne-energieopslag |
|---|---|
| Batterijtype: | Diep Cyclus Verzegeld Gel |
| Certificering: | MSDS UN38.3 |

