Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
24v 48v lithium-ion batterijpakket levensduurpo4 zonnebatterij 100ah 200ah lithium-ion levensduurpo4
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Sunpok USA magazijn 48V lithium-ion batterij 10KWH 51.2V 200Ah Solar System Muur
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
van de de Energieopslag van 48V Lifepo4 Powerwall het Lithiumbatterij voor Huishoudenmacht
| Type: | Lifepo4/Li-ionen |
|---|---|
| Toepassing: | De Opslag van de huisenergie |
| Garantie: | 10 jaar |
De Batterij Reservemacht Met lange levensuur van het veiligheids48v 100ah 200ah Lifepo4 Lithium
| Type: | Lifepo4/Li-ionen |
|---|---|
| Batterijtype: | Lithiumion |
| Garantie: | 8 jaar |
Sunpok alle-in-Één ESS: Het veilige, Betrouwbare & Geruisloze Systeem van de de Energieopslag van lifepo4 ESS
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Sunpok allen in Één ESS-Omschakelaar van de Integratiebatterij voor Zonne-energieopslag
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
48V 400Ah 100Ah allen in Één ESS-het Systeem20kwh Lifepo4 Batterij van de Energieopslag
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20KWH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Lifepo4 5KW 10KW allen in Één van de het Huisenergie van ESS Zonne de Opslagsysteem
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
OEM 6000 Cycli allen in Één ESS-van het de Opslagsysteem van de Huisenergie Batterij LiFePo4
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 cycli |
Sodiumbatterij op basis van een uitgangsvermogen van 5-30 kWh
| bescherming: | Ingebouwde Slimme BMS |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| GBS: | Ingebouwd |

