Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
van de het Huisbatterij van 48V 5Kwh 10Kwh het Reservesysteem Woonlithium Ion Battery
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Sollicitatie: | Het Systeem van de energieopslag |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
Li Ion Phosphate Battery Lithium Ion-Batterij 48 Volt 20ah 30Ah
| Type: | Lithiumion |
|---|---|
| Toepassing: | De Opslag van de huisenergie |
| Garantie: | 5 jaar |
De Hybride Wechselrichter mit 18,4kWh solarspeicher-Reeks van Sunpokhybridpower 20kW
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Prijs van de Volt50ah 100Ah Li Lithium Ion Rack Battery Pak van 48V 48
| Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Toepassing: | De Opslag van de huisenergie |
| Garantie: | 5 jaar |
Milieuvriendelijke lithium-ionbatterij voor cyclus 44-56Vdc-operatiespanning
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
|---|---|
| Gewicht: | 88KG |
| Capaciteit: | 200Ah |
Hoogwaardige lithium-ionbatterij met 20 jaar levensduur en max.oplaadspanning 58.4Vdc
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Gewicht: | 88KG |
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
van de de Energieopslag van 7.68Kwh 5.12Kwh het Lithiumbatterij IP21
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Grootte: | L600*W400*H160mm |
| Toepassing: | Energie opslag |
De Comités 500W Monocrystalline PV van PERC Half Cell Bifacial Mono PV Module
| Type: | PERC, Halve Cel, Al Zwarte |
|---|---|
| Zonnecel: | 144 cel |
| Kabeldoos: | IP67 geschat |
All-in-one ESS Flexible Battery Modular Design naadloos schakelen afstandsbediening
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Sunpok alle-in-Één Accu van S: De Toekomst van de de Onvergelijkelijke Betrouwbaarheid & Prestaties van de Energieopslag
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |

