Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
Originele Lf280k-de Energieaccu 3.2v 280ah van Lithiumion batteries for diy 12v 48v
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Batterijtype: | Lithium-ion |
| Garantie: | 5 jaar |
Sunpok alle-in-Één Batterij 5kva 6kva 8kva 10kva voor Huis allen in Één Gestapeld ESS-Systeem
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Sunpok alle-in-Één ESS - Economische, Veilige, & Geschikte Werkende Ervaring
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Sunpok alle-in-Één ESS: Het veilige, Betrouwbare & Geruisloze Systeem van de de Energieopslag van lifepo4 ESS
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
6000 Cycli allen in Één Systeem SP-AIO 230V 48V 5Kw - 5 aan 20KWh-Batterij
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
48V 400Ah 100Ah allen in Één ESS-het Systeem20kwh Lifepo4 Batterij van de Energieopslag
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20KWH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Leiden tonen allen in Één van de het Huisenergie van ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 Geïntegreerd de Opslagsysteem met Lithium Ion Battery
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20KWH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
6000 Cycli allen in Één de Energieaccu en Omschakelaar van ESS 48V 51.2V 100AH 200ah
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
SP-48100-BG-NA Natriumionbatterij ROHS met 20 jaar levensduur
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| GBS: | Ingebouwd |
| Herladentijd: | uur 2 |
12 volt 48V 100ah 200ah lithium-ion batterijpakket
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |

