Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
commerciële lithium-ionbatterijen 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh hoogspannings-lithium-ionbatterijen
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Lithium-ionbatterijen met Bms 48 Volt 200ah 10kwh Lifepo4 Powerwall energieopslagbatterij
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Home Energieopslag Lithium-ion batterijen 48V 200ah 280ah Oplaadbare Lifepo4 Cell batterij
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Smart Bms en Bluetooth 6500+ Deep Cycle 51.2v 200ah energieopslagbatterij
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Gewicht: | 88KG |
| Type: | Splitsing |
SUNPOK allen in Één Systeem van de de Energieopslag van ESS 51.2V 200Ah 5Kw Geïntegreerd
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
6000 Cycli 10.24KwH allen in Één de Omschakelaarsbatterij van ESS 48V Lifepo4
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100Ah 200Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Lithiumbatterij allen in Één van de het Huisenergie van ESS 100Ah 200Ah de Opslagsysteem
| Product Name: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100ah 200ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 cycli |
De muur Opgezette Batterij van de Lithiumbatterij 10kwh Lifepo4
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Lithiumbatterij voor Pv Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
Het grote van de het Fosfaatbatterij 48v 200ah Lifepo4 van het Capaciteits2kwh 5kwh Lithium Lithium Ion Battery
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Batterijtype: | Lithium-ion |
| Garantie: | 5 jaar |
Stapelde de het Lithium ionenbatterij 100ah 200ah van UN38.3 48v het Systeem van de de Energieopslag van de Hoogspanningsbatterij
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Batterijtype: | Lithium-ion |
| Garantie: | 5 jaar |

