Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
48v 51.2v 100ah 200ah allen in Één ESS-Energieaccu en Omschakelaar
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Het lithium Ion Battery 100ah 200ah stapelde allen in Één ESS-Hybride de Energieaccu van de Systeemhoogspanning
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
de Container van de de Energieopslag van 500kwh 1mwh allen in Één van de de Batterijenergie van Ess Lifepo4 de Opslagsysteem
| Naam van het product: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
VDE Max.Laadspanning 48V Lithium-ionbatterij IP21 Beschermingswaarde 88Kg
| De Norm van de lithiumbatterij: | UL1642, IEC62619, UN38.3, MSDS, ROHS, CE-EMC |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Max.charging voltage: | 58.4Vdc |
Langdurige UL1642 standaard 48V lithium-ionbatterij 20 jaar levensduur
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Levenscycli ((80% DOD, 25°C): | 8000 Cycli |
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
Efficiënte lithium-ion batterij Max.
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
20Kwh van de het Lithiumbatterij 280ah Lifepo4 van de energieopslag van het het Lithiumijzer het Fosfaatbatterij
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Energie opslag |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
De Batterij van Ion Battery 100ah 400ah 200ah 120ah 100ah Lifepo4 van het Bms48v Lithium
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Batterijtype: | Lithium-ion |
| Garantie: | 5 jaar |
het Lithium Ion Lifepo 4 van 12v 48v 100ah 200ah van het het Ijzerfosfaat van het Batterij de Grote Lithium Navulbare Batterij
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Batterijtype: | Lithium-ion |
| Garantie: | 5 jaar |
Sunpok Hoge Veiligheid alle-in-Één Batterij & Omschakelaarssysteem 10KWH 20KWH 50KWH
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |

