Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
SUNPOK-Huis zonnepv systeem allen in één photovoltaic het systeemfabrikant van de energieopslag
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Van de de Batterijenergie van SUNPOK Lifepo4 van het de Opslagsysteem ESS 10KWh 15KW de Zonne-energiesysteem
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Alle-in-één Zonne de Opslagsysteem 5KW 10KW 20kwh van de Lithiumbatterij
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20KWH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Van de de Batterijenergie van SUNPOK Lifepo4 van het de Opslagsysteem ESS 10KWh 15KW de Zonne-energiesysteem
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Compleet 10kw Off Grid zonnestelsel 48V witte kleur
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
10kwh de Opslag Zonneomschakelaar van de huishoudenenergie met Lifepo4-Batterij van Netverbinding allen in Één Machine
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
10KWH Lithium Power Wall 48V 200AH Tesla Powerwall Batterij voor zonneopslag systeem
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
10KW Power Wall Installeer 48v 200ah zonnepaneel Batterij Lifepo4 Lithium Ion Phosfaat Batterij Pack Met Bms 51.2V 48V 200ah
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
51.2V 200Ah Wand gemonteerd 48V zonne-lithiumbatterie 10kwh Lifepo4 energieopslagbatterij
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
5kWh 10kWh 15kWh Lithium Batterij LiFePO4 Powerwall 48V 51.2V Thuis Wandmontage Huis Zonne-energie Opslag Batterij
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |

