Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
20kwh Residentiële huishoudelijke energie Zonne-opslag 48V 51.2V Lithium-ionbatterij 400ah LiFePO4 batterij
| Batterijtype: | LiFeP04 |
|---|---|
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 5 tot 20 kWh |
| Systemen: | Wandmontage |
Oem Energy Storage Lithium Battery System 48V 100Ah 150Ah 200Ah 250Ah 300Ah
| Type: | Li-ion, LiFePO4, lifepo4/lithiumbatterie/li-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| garantie: | 5 jaar/12 jaar |
51.2v 50kw 30kw 15kwh 6kwh Lithium-ionbatterijen 48v 120ah 400ah Zonnebatterij
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Elektrische zonne-energiesystemen |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
51.2v 300ah 200ah Muur Zonnestelsel Lifepo4 Energiebatterijen Zonne
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Sollicitatie: | Elektrische zonne-energiesystemen |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Fabrikant Huishoudelijke energieopslagbatterijen Lithium 20Kw 20Kwh Lifepo4 Batterij 48V 51.2V 400Ah Solar
| Batterijtype: | LiFeP04 |
|---|---|
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 5 tot 20 kWh |
| Systemen: | Wandmontage |
Verticale Lithium Batterij 20KWH 51.2V 400Ah Thuis Lifepo4 Batterijpakket Zonne-energie Opslagbatterij voor Thuis
| Batterijtype: | LiFeP04 |
|---|---|
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 5 tot 20 kWh |
| Systemen: | Wandmontage |
LiFePO4 Pack Energieopslag Batterij Wielgemonteerd 15kWh 16kWh LiFePO4 Lithium Batterij Thuis Stroomvoorziening 51.2V 314Ah
| Batterijtype: | Lithium-ion batterij, LiFePO4 |
|---|---|
| Toepassing: | Elektrische zonne-energiesystemen |
| Type: | Splitsing |
Klasse A LiFePO4 Pack 48V 51.2V 280Ah 300Ah Energieopslagbatterij 15kWh Lithium-ionbatterij
| Batterijtype: | Lithium-ion batterij, LiFePO4 |
|---|---|
| Toepassing: | Elektrische zonne-energiesystemen |
| Type: | Splitsing |
200ah 48v systeem 20kw met 10 kWh lithiumbatterijen
| Type batterij: | LiFeP04 |
|---|---|
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 5 tot 20 kWh |
| Systemen: | Wandmontage |
Beste batterijen voor een zonnestelsel Sunpok 48v 200ah 300ah Lithium-ion batterijen
| Type batterij: | Lithium-ion batterij, LiFePO4 |
|---|---|
| Toepassing: | Elektrische zonne-energiesystemen |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |

