Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Lithium-ionbatterij 48v 300ah 400ah Pack voor zonne-energieopslag
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
15kwh 20kwh Lithium Ion Phosphate Batterij Pack Voor Zonne-Systeem
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energiesysteem, UPS-systeem; energiecentrale |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
10 kW 15 Kwh Lithium-ion batterij 48v 100ah 200ah Voor zonnestelsel
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energiesysteem, UPS-systeem; energiecentrale |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Home Power 48V 200Ah Lithium Ion Battery 10Kwh LiFePo4 Batterijen Smart BMS Solar System 51.2V 200Ah Energieopslagbatterij
| capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
10Kwh Powerwall 51.2V 200Ah Wandmontage Lithiumbatterie 48V Lifepo4 Powerwall Huishoudelijke energieopslag Zonnebatterij
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
48V 200Ah 100Ah Solar Lithium LiFePO4 Batterijpakket 10kwh 5kwh 48V LiFePO4 Home Energy Storage Battery
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Diepe Cyclus 18 Jaar de Super van het de Batterij Zonnegel van de Gelelektrolyt Batterij Met lange levensuur 2v 3000ah
| Merk: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijtype: | Diep Cyclus Verzegeld Gel |
| Toepassing: | Zonnestelsel, UPS, Alarmsysteem, Medische instrumehts, Noodverlichting |
van het Lood Zure Batterijen van 12v 100ah 200ah 250ah geltype Zonnebatterijen
| Merk: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijtype: | Diep Cyclus Verzegeld Gel |
| Sollicitatie: | Zonnestelsel, UPS, Alarmsysteem, Medische instrumehts, Noodverlichting |
Solar Lithium Batterijen 20 kw 48v 300ah 400ah Home Energy Storage Batterijen Accumulo
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Natrium-ionbatterij 48v 300ah 210ah Hybride 10kw 20kw zonne-energiesysteem
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Productnaam: | De Accu van de Powerwallenergie |
| Toepassing: | zonne-energiesystemen |

