Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Leiden tonen allen in Één van de het Huisenergie van ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 Geïntegreerd de Opslagsysteem met Lithium Ion Battery
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 20KWH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
48V/51.2V natriumbatterij met een hoge capaciteit voor stroomtoepassingen
| Levenscyclus: | 6000 Cycli |
|---|---|
| Herladentijd: | uur 2 |
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
Hybride off-grid zonnepaneelsysteem Batterijopslag 5kw Compleet voor thuis
| Productnaam: | 230V 5Kw 48V van Netomschakelaar |
|---|---|
| Geschatte macht: | 10KW |
| Outputgolfvorm: | De Golf van de Pruesinus |
Smart BMS LiFePO4 10kwh 48V 100Ah 200Ah 300Ah Solar Lithium Ion Server Rack gemonteerd batterijpakket voor het zonnestelsel
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Casusmateriaal: | SPCC |
48V 51.2V 100Ah 200Ah LiFePO4 5kWh 10kWh Lithiumbattery 5kW 10kW Solar Energy Storage Battery
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Casusmateriaal: | SPCC |
Energieopslag Natrium-Ionenbatterij Natrium - Ionen - Akku Fur PV Uitgangsvermogen van 5 tot 30 KWh
| Nominale spanning: | 48V/51.2V aangepast |
|---|---|
| Naam van het product: | De Accu van de Powerwallenergie |
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
de Standaard Hybride Zonneomschakelaar de sg04lp3-EU In drie stadia van 8kw 10kw 12kw
| Productnaam: | 230V 5Kw 48V van Netomschakelaar |
|---|---|
| Geschatte macht: | 5KW |
| Outputgolfvorm: | De Golf van de Pruesinus |
in één industrieel ontwerp 10kWh 20kWh ESS met 8KW inverteropslagsysteem
| Vermogensvermogen: | 20 kW |
|---|---|
| Productsoort: | ESS |
| Nettype: | Buiten-net zonnehuissysteem |
48V 51.2V Lithium-ionbatterij 5kWh 10kWh Huishoudelijk energieopslagsysteem 48V LiFePO4-batterijpakket
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Casusmateriaal: | SPCC |
48v 100ah 200ah 300ah Rack Type Lithium Ion Phosphate Battery 5kwh 10kwh 15kwh Lifepo4 Battery voor het zonnestelsel
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Casusmateriaal: | SPCC |

