Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Natriumbatterij 48V Batterij Energieopslag 5Kwh 48V 200Ah 100Ah Lifepo4 Wandmontage Natriumionbatterij Pack
| werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Naam van het product: | De Accu van de Powerwallenergie |
48v 30ah 100ah Lithium Ion Battery Pack 48v 5Kwh Oplaadbare Lithium Ion Polymer Battery
| Naam: | Volledig Huiszonnestelsel |
|---|---|
| Type zonnepaneel: | PERC, Halve Cel, Met twee gezichten, dubbel-Glas, Al Zwarte |
| Type omvormer: | Van-net/Hybride Omschakelaar |
het Lithium Ion Battery van 48V 120Ah 150Ah 200Ah 10kwh 48 Voltprijs
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Opslag van zonne-energie |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
Het Gelbatterij van de Sunpokenergie 12V 100Ah 150Ah 200Ah: Ervarings Langdurige Betrouwbaarheid
| Merk: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijtype: | Diep Cyclus Verzegeld Gel |
| Toepassing: | Zonnestelsel, UPS, Alarmsysteem, Medische instrumehts, Noodverlichting |
het Gelbatterij die van 100Ah 150Ah 12V Potentieel met Hoge Prestatiesopslag maximaliseren
| Merk: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijtype: | Diep Cyclus Verzegeld Gel |
| Toepassing: | Zonnestelsel, UPS, Alarmsysteem, Medische instrumehts, Noodverlichting |
Groot de Capaciteitslithium Ion Battery Li Ion Lifepo 4 van DIY 500Ah 51.2V
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| Toepassing: | Opslag van zonne-energie |
| Het cyclusleven: | meer dan 6000 keer |
De diepe Cyclusagm Verzegelde Gelbatterijen leiden Zure Navulbare het Gelbatterij van 12v 200ah 250ah
| Merk: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijtype: | Gel |
| Toepassing: | Zonnestelsel, UPS, Alarmsysteem, Medische instrumehts, Noodverlichting |
De Batterij van SLA van het Sunpok12v 200ah 250ah Gel Diepe het Cirkelen Vermogens Betrouwbare Prestaties
| Merk: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijtype: | Diep Cyclus Verzegeld Gel |
| Toepassing: | Zonnestelsel, UPS, Alarmsysteem, Medische instrumehts, Noodverlichting |
Lithium-ionbatterijen met Bms 48 Volt 200ah 10kwh Lifepo4 Powerwall energieopslagbatterij
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |
Home Energieopslag Lithium-ion batterijen 48V 200ah 280ah Oplaadbare Lifepo4 Cell batterij
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Nominale spanning: | 48V / 52V |

