Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
De navulbare Diepe Batterij 12v 24v 200ah 300ah 400ah van het Cycluslithium
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V/25.6V |
| Batterijcapaciteit: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
Diepe lange levensduur 48v 200ah Lifepo4 Batterijpakket 5kwh 10kwh 20kwh Lage spanning Lithiumbatterij voor energieopslag thuis
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
51.2V Energy Storage Battery 8000 Cycle Life Wall Mounted Lifepo4 Lithuim Battery 48V 200ah 10kwh Lithium Battery
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur (25 ° C): | 20 jaar |
| opslagtemperatuur: | 0 ° C tot 45 ° C @60 +/- 25% relatieve vochtigheid |
De navulbare Batterij van het het Ijzerfosfaat van het Huislithium pakt 48 Volt in het Lithiumbatterij van het 200 Ampèreuur
| Type: | LifePO4 batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Allen in Één systeem van de Energieaccu |
| Garantie: | 10 jaar |
48v 51.2v 100ah 200ah allen in Één ESS-Energieaccu en Omschakelaar
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Lithium Ion Natrium Ion Batterijen 48V Ingebouwd in Smart BMS
| Productnaam: | De Accu van de Powerwallenergie |
|---|---|
| bescherming: | Ingebouwde Slimme BMS |
| Toepassing: | Energieopslag en -voorziening |
Muurbatterij van 30kWh met 98% efficiëntie
| Naam van het product: | De Accu van de Powerwallenergie |
|---|---|
| Toepassing: | Energieopslag en -voorziening |
| Het lozingspercentage: | 1C |
Makkelijk te installeren Lifepo4 Battery Wand gemonteerd 48v 200ah Met Can Rs485 Port 9.6kwh 10.2kwh 15kwh
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Apexium Catl Natrium Na Ion Batterij Klasse A EU US Stock Klasse A Catl Natrium Na Akku
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Productnaam: | De Accu van de Powerwallenergie |
| Toepassing: | Energieopslag en -voorziening |
UN38.3 Wandmontage natrium-ionbatterij Hoge veiligheid met 20 jaar levensduur
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
|---|---|
| Levensduur: | 20 jaar |
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |

