Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Sunpok 51.2V 200Ah Muurbatterij LiFePO4 10,24kWh
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Lifepo4100ah 24V 48V Lithium Ion Battery Energy Storage 5kwh 10kwh 20kwh
| Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Sollicitatie: | zonne-energiesysteem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
van het de Cycluslithium van 12v 24v 200ah 300ah 400ah Diepe de Batterijaanpassing
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V/25.6V |
| Batterijcapaciteit: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
Het Lithiumbatterij van de Bms12v 200ah Diepe Cyclus Navulbaar voor rv en Marine
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V/25.6V |
| Batterijcapaciteit: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
200ah de Batterij van de het Lithiumbatterij 51.2V 100Ah LiFePo4 van de energieopslag
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Sollicitatie: | Zonnestelsel |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
het Lithium Ion Battery Large Capacity van 120Ah 150Ah 200Ah 300Ah 48V
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Opslag van zonne-energie |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
De muur Opgezette Batterij van de Lithiumbatterij 10kwh Lifepo4
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Lithiumbatterij voor Pv Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
van het Lithiumion battery 48v 200ah van 5kwh 10kwh 15kwh Lifepo4 de Energieaccu
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Het systeem van de huismacht storag, de energie van de zonne-energieaccu |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
Het Lithium Ion Battery 300ah 200ah 100ah Lifepo4 van SUNPOK 48V
| Batterijtype: | Lifepo4, Lithiumion |
|---|---|
| Krachtbron: | de zonnebatterij van 5kwh 10kwh 15kwh |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
Sunpok Navulbaar Li Ion Lithium Battery Lifepo 4 de Cyclus van 48V 280ah 100ah 8000
| Batterijtype: | LiFePo4 |
|---|---|
| Krachtbron: | de zonnebatterij van 5kwh 10kwh 15kwh |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |

