Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Natrium-ionbatterijen met een lange levensduur
| De laadverhouding: | 1C |
|---|---|
| Capaciteit: | Hoog |
| Het lozingspercentage: | 1C |
48V 200h Natrium-ionbatterij Veilige, stabiele energieopslag
| De laadverhouding: | 1C |
|---|---|
| Capaciteit: | Hoog |
| Het lozingspercentage: | 1C |
commerciële lithium-ionbatterijen 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh hoogspannings-lithium-ionbatterijen
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Hoogspannings gelijkstroom lithium-ionbatterij 51.2v 400AH 20KWH geïntegreerde huishoudelijke energieopslagbatterij
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
| Garantie: | 5 jaar |
Smart Bms en Bluetooth 6500+ Deep Cycle 51.2v 200ah energieopslagbatterij
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Gewicht: | 88KG |
| Type: | Splitsing |
6000 Cycli allen in Één de Energieaccu en Omschakelaar van ESS 48V 51.2V 100AH 200ah
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 Cycli |
Efficiënte natrium-ionbatterij SP-48100-BG-NA voor betrouwbare energieopslag
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Type batterij: | Natrium ionenbatterij |
IP21 100A Hoge veiligheid Natrium-ionbatterij met -20°C tot 60°C Levensduur van 20 jaar
| Systemen: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Capaciteit: | Hoog |
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
SP-48100-BG-NA Natriumionbatterij ROHS met 20 jaar levensduur
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| GBS: | Ingebouwd |
| Herladentijd: | uur 2 |
MSDS Natrium-ionbatterij Nominale spanning 48V 51.2V Op maat
| De laadverhouding: | 1C |
|---|---|
| Capaciteit: | Hoog |
| Het lozingspercentage: | 1C |

