Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
Efficiënte natriumbatterijtechnologie met 2 uur oplaadtijd
| Herladentijd: | uur 2 |
|---|---|
| GBS: | Ingebouwd |
| Levenscyclus: | 6000 Cycli |
48V/51.2V aangepaste natrium-ionbatterij met CAN-communicatiepoort
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Type batterij: | Natrium ionenbatterij |
Ingebouwde BMS-batterij met hoge capaciteit natrium-ion batterij langdurig RS232
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
| Productnaam: | De Accu van de Powerwallenergie |
RS232 Powerwall Energy Storage Natrium-ionbatterij met 6000 cycli
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Veiligheid: | Hoog |
| Productnaam: | De Accu van de Powerwallenergie |
BMS 30kWh natriumionbatterij met snelle oplaadtijd
| Levensduur: | 20 jaar |
|---|---|
| GBS: | Ingebouwd |
| Nominale spanning: | 48V/51.2V aangepast |
Hoge capaciteit natrium-ionbatterij ingebouwd in Smart BMS muurmontage installatie
| Levensduur: | 20 jaar |
|---|---|
| De heffingsgraad: | 1C |
| Bescherming: | Ingebouwde Smart BMS |
Grote natrium-ionbatterij 48V Powerwall energieopslagbatterij
| Levensduur: | 20 jaar |
|---|---|
| Naam van het product: | De Accu van de Powerwallenergie |
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
Lithium-ion batterijpakket 51.2V 10KWh 20KWh voor energieopslag thuis
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Garantie: | 5 jaar |
Hoogspanningsbatterijen van goede kwaliteit in een stapel Li- Lifepo4-batterijen
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 Cyclus |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |
Lifepo4 Lithiumbatterij 48v 20kw 10kwh gestapelde module energieopslag Akku
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 Cyclus |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |

