Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
12 volt 48V 100ah 200ah lithium-ion batterijpakket
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Efficiënte natrium-ionbatterij 48V/51.2V 100AH 200AH met IEC62619-certificering
| Herladentijd: | uur 2 |
|---|---|
| Capaciteit: | Hoog |
| Nominale spanning: | 48V/51.2V |
Optimale prestaties Natrium-ionbatterij 6000 cycli en 10 jaar garantie
| Nominale spanning: | 48V/51.2V |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Herladentijd: | uur 2 |
Hoge capaciteit natrium-ionbatterij voor energiebehoevende toepassingen
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
|---|---|
| Communicatie haven: | KAN, RS232, RS485 |
| Nominale spanning: | 48V/51.2V aangepast |
Compacte en efficiënte natriumionbatterij met 2 uur oplaadtijd
| Veiligheid: | Hoog |
|---|---|
| GBS: | Ingebouwd |
| Levensduur: | 20 jaar |
Hoge duurzaamheid natrium-ionbatterij voor industriële toepassingen
| Type batterij: | Natrium ionenbatterij |
|---|---|
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
| Herladentijd: | uur 2 |
Langdurige natrium-ionbatterij - 48V/51.2V aangepast - 20 jaar levensduur
| Levensduur: | 20 jaar |
|---|---|
| GBS: | Ingebouwd |
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
48V/51.2V maat natriumionbatterij efficiënt opladen in 2 uur
| Levenscyclus: | 6000 Cycli |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
Hoogwaardige najoonbatterij 20 jaar Levensduur 2% per maand Zelfontlading
| Werktemperatuur: | -20°C aan 60°C |
|---|---|
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
| Levenscyclus: | 6000 Cycli |
Hoge duurzaamheid Natrium-ionbatterij 98% efficiëntie Nominale spanning 48V/51.2V Op maat
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Levensduur: | 20 jaar |
| Nominale spanning: | 48V/51.2V aangepast |

