Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
Makkelijk te installeren Lifepo4 Battery Wand gemonteerd 48v 200ah Met Can Rs485 Port 9.6kwh 10.2kwh 15kwh
| Operatietemperatuur: | -20°C tot 60°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
|---|---|
| Afmetingen (L×W×H): | 727*550*160 mm |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Groot 48v-van het de Batterij Navulbaar Lithium van het Lithiumijzer de Batterijpak
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | Energieopslag |
| Garantie: | 5 jaar |
van het de Batterijpak 60AH 80AH 200AH van 48V Lifepo4 het Lithium Ion Battery
| Type: | LifePO4 batterij |
|---|---|
| Toepassing: | De accu van de huishoudenenergie |
| Garantie: | 10 jaar |
Het diepe Systeem IP21 van Ion Battery Home Storage Battery van het Cyclus48v Lithium
| Type: | LifePO4 batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Het Systeem van de energieopslag |
| Garantie: | 10 jaar |
6000 zette de Muur van de Cycluslifepo4 48v 100ah Batterij Met lange levensuur op
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Aan de muur bevestigd Batterijproduct |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
Woon 10 KW 5kwh-Lithiumion battery pack 51.2V 230ah 280ah 300ah
| Type: | Lifepo4/Li-ionen |
|---|---|
| Toepassing: | Energieopslagbatterij voor thuis |
| Garantie: | 10 jaar |
OEM 6000 Cycli allen in Één ESS-van het de Opslagsysteem van de Huisenergie Batterij LiFePo4
| Productnaam: | Alle-in-één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Het Leven van de batterijcyclus: | 6000 cycli |
Efficiënte natrium-ionbatterij SP-48100-BG-NA voor betrouwbare energieopslag
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Type batterij: | Natrium ionenbatterij |
IP21 100A Hoge veiligheid Natrium-ionbatterij met -20°C tot 60°C Levensduur van 20 jaar
| Systemen: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Capaciteit: | Hoog |
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
IP21 het Lithiumbatterij 10kwh 48V Lifepo4 van de energieopslag
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Sollicitatie: | De Opslag van de huisenergie |
| Garantie: | 10 jaar |

