Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
De navulbare 10kwh-Bank van de het Lithiumbatterij van de Lithiumbatterij 48V 20kw
| Type: | Lifepo4/Li-ionen |
|---|---|
| Batterijtype: | Lithiumion |
| Garantie: | 10 jaar |
Het intelligente Lithium Ion Battery For Electric Bike van 48v 100ah 200ah 300ah
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | De Opslag van de huisenergie |
| Garantie: | 5 jaar |
48 de Batterijpak van het Volt100ah Lithium voor Elektrische Fiets 5 Jaar Garantie
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | De Opslag van de huisenergie |
| Garantie: | 5 jaar |
48 Volt100ah 200ah Lithium Ion Battery Pack Lifepo 4 de Opslag van de Huisenergie
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | De Opslag van de huisenergie |
| Garantie: | 5 jaar |
het Lithium Ion Battery For Lifepo Ups van 300ah 200ah 100ah 48v
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Toepassing: | De Opslag van de huisenergie |
| Garantie: | 5 jaar |
Van de de Opslaglifepo4 Batterij van de huisenergie het Pak 48v 50ah 100ah 200ah 300ah
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | De Opslag van de huisenergie |
| Garantie: | 5 jaar |
Efficiënte natrium-ionbatterij 48V/51.2V 100AH 200AH met IEC62619-certificering
| Herladentijd: | uur 2 |
|---|---|
| Capaciteit: | Hoog |
| Nominale spanning: | 48V/51.2V |
Optimale prestaties Natrium-ionbatterij 6000 cycli en 10 jaar garantie
| Nominale spanning: | 48V/51.2V |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Herladentijd: | uur 2 |
Hoge capaciteit natrium-ionbatterij voor energiebehoevende toepassingen
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
|---|---|
| Communicatie haven: | KAN, RS232, RS485 |
| Nominale spanning: | 48V/51.2V aangepast |
Compacte en efficiënte natriumionbatterij met 2 uur oplaadtijd
| Veiligheid: | Hoog |
|---|---|
| GBS: | Ingebouwd |
| Levensduur: | 20 jaar |

