Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
Grote natrium-ionbatterij 48V Powerwall energieopslagbatterij
| Levensduur: | 20 jaar |
|---|---|
| Naam van het product: | De Accu van de Powerwallenergie |
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
Hoogspanningsbatterij 5kwh/10kwh/20kwh Ess Split type met off-grid systeem
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 Cyclus |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |
Lithium-ion batterijpakket 51.2V 10KWh 20KWh voor energieopslag thuis
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Garantie: | 5 jaar |
Hoge capaciteit natrium-ionbatterij met 48V/51.2V 100AH 200AH nominale spanning
| type: | Natrium ionenbatterij |
|---|---|
| Capaciteit: | Hoog |
| Levensduur: | 20 jaar |
5kw hybride van LCD van de de Batterijomschakelaar van het Netlithium Vertonings48v Spf Omschakelaar
| Productnaam: | 230V 5Kw 48V van Netomschakelaar |
|---|---|
| Geschatte macht: | 5kw |
| Outputgolfvorm: | De Golf van de Pruesinus |
Lifepo4 Lithiumbatterij 48v 20kw 10kwh gestapelde module energieopslag Akku
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 Cyclus |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |
Hoogspanningsbatterijen van goede kwaliteit in een stapel Li- Lifepo4-batterijen
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 Cyclus |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |
Hoogwaardige natriumionbatterij met 2% per maand zelfontladingspercentage
| Levensduur: | 20 jaar |
|---|---|
| Capaciteit: | Hoog |
| Herladentijd: | uur 2 |
CAN Wandmontage natrium-ionbatterij Contact Verkoper voor instructies
| Type batterij: | Natrium ionenbatterij |
|---|---|
| De het laden verhouding: | 1C |
| Cyclusduur: | 6000 Cycli |
Duurzame natrium-ionbatterij DIY Natrium - Ionen - Akku Selber Bauen Ontladingspercentage 1C BMS
| Systemen: | Aan de muur bevestigd |
|---|---|
| Type batterij: | Natrium ionenbatterij |
| GBS: | Ingebouwd |

