Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
All-in-one energieopslagsysteem 5Kwh 7Kwh 10Kwh Ingebouwde omvormer
| Type omvormer: | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
|---|---|
| Vermogensvermogen: | 20 kW |
| uitgangsfrequentie: | 50 Hz/60 Hz |
Hoogcapaciteitsbatterij 48V100AAh 200Ah 30kwh 6000 cycli, levensduur 20 jaar
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
|---|---|
| Cyclusduur: | 6000 Cycli |
| type: | Natrium ionenbatterij |
6000 cycli 48V 100ah 150ah Natrium-ionbatterij 20 jaar Levensduur UL1642
| Capaciteit: | Hoog |
|---|---|
| De het laden verhouding: | 1C |
| Communicatie haven: | KAN, RS232, RS485 |
Temperatuurbestendige duurzame natriumionbatterij RS485 -20°C tot 60°C
| Cyclusduur: | 6000 Cycli |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
Nominale spanning 48V 51.2V Op maat gemaakte natriumionbatterij
| Outputvermogensklasse: | 5 tot en met 30 KWh |
|---|---|
| GBS: | Ingebouwd |
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
SP-48100-BG-NA natriumionbatterij met UN38.3 certificering
| Naam van het product: | De Accu van de Powerwallenergie |
|---|---|
| Cyclusduur: | 6000 Cycli |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Model SP-48100-BG-NA Natrium-ionbatterij met een hoge capaciteit - in BMS
| Type batterij: | Natrium ionenbatterij |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Outputvermogensklasse: | 5 tot en met 30 KWh |
Efficiënte natrium-ionbatterij Natrium-ion Akku Deutschland 1C ontladingspercentage
| Veiligheid: | Hoog |
|---|---|
| Het lossingstarief: | 1C |
| Systemen: | Aan de muur bevestigd |
Boat Energy Revolution 12V 210Ah Niet-toxische natriumbatterij Zoutwater veilig
| Type batterij: | Natriumion |
|---|---|
| Elektrische energie: | 2604 Wh |
| Batterijcapaciteit: | 210 ohm |
Maximale efficiëntie met natriumbatterijtechnologie - oplaadtijd 2 uur
| Communicatie haven: | KAN, RS232, RS485 |
|---|---|
| Herladentijd: | uur 2 |
| Werktemperatuur: | -20°C aan 60°C |

