Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
20 jaar levensduur Natrium-ionbatterij hoge capaciteit voor duurzame energieoplossingen
| GBS: | Ingebouwd |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Nominale spanning: | 48V/51.2V |
Nominale spanning 48V 51.2V Natrium-ionbatterij IEC62619 Hoge capaciteit
| Nominale spanning: | 48V/51.2V aangepast |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| GBS: | Ingebouwd |
48-volt natriumionbatterij Powerwall energieopslagbatterij binnen -20°C tot 60°C
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
|---|---|
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
BMS Hoogcapaciteits natriumionbatterij Prestaties -20°C tot 60°C
| Levensduur: | 20 jaar |
|---|---|
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Smart BMS Lithium Battery Storage System All in One Off Grid/Hybrid Grid Energy Wall Rack.
| Type: | All-in-one |
|---|---|
| Netverbinding: | Off grid, Hybride netwerk |
| Gewicht: | 61.2*551276 |
26650 1.5Ah-Natrium Ion Cell Polymer Rechargeable Na Ion Battery
| Merknaam: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 3.05Ah |
| Batterijgrootte: | 26650 |
1 uur oplaadtijd Premium natriumionbatterij met hoge duurzaamheid
| Capaciteit: | Hoog |
|---|---|
| Herladentijd: | uur 2 |
| Communicatie haven: | KAN, RS232, RS485 |
Hoge capaciteit natrium-ionbatterij 48V 100AAh 200Ah 30kwh 6000 cycli
| Self-discharge Tarief: | 2% per maand |
|---|---|
| Cyclusduur: | 6000 Cycli |
| type: | Natrium ionenbatterij |
Sunpok natrium-ionbatterij gebouwd in slimme BMS elektronische apparaten
| Outputvermogensklasse: | 5 tot en met 30 KWh |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Capaciteit: | Hoog |
Van de de Batterij natrium-Ionencel van de Sunpokbatterij de Navulbare Hoge Capaciteit van Bateria 3.6v 3200mah Na-Ionen voor de Elektronika Van de consument
| Merknaam: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 3.05Ah |
| Gewicht: | 84.0±2.0g |

