Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ all in one solar power system ] bij elkaar passen 1311 producten.
Hoge duurzaamheid natrium-ionbatterij ingebouwd in Smart BMS 2% per maand zelfontladingspercentage
| Communicatie haven: | KAN, RS232, RS485 |
|---|---|
| Het lossingstarief: | 1C |
| Outputvermogensklasse: | 5 tot en met 30 KWh |
2 uur oplaadtijd Natrium-ionbatterij CE-gemarkeerd Powerwall-energieopslagoplossing
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Nominale spanning: | 48V/51.2V aangepast |
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 5 tot en met 30 KWh |
RS485 Natrium-ionbatterij Powerwall energieopslagbatterij ingebouwd in BMS
| Systemen: | Aan de muur bevestigd |
|---|---|
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
| Communicatie haven: | KAN, RS232, RS485 |
48V-rak op de batterij
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Casusmateriaal: | SPCC |
51.2v 48v Rack-mounted Lithium Battery 100AH 200AH 300AH LiFePo4 Battery Energy Storage Lithium Battery
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Casusmateriaal: | SPCC |
Hoge capaciteit oplaadbare natrium-ionbatterij 18650 Na-ionbatterijcellen 3.7v Natrium-ionbatterij 18650
| Merknaam: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 3.05Ah |
| Gewicht: | 84.0±2.0g |
Betrouwbare natrium-ionbatterij met een hoge veiligheid en 6000 cycli
| GBS: | Ingebouwd |
|---|---|
| Herladentijd: | uur 2 |
| Last/Lossingsefficiency: | 98% |
Slimme en duurzame energieopslag in huis met een alles-in-één ESS-systeem
| Werkspanning: | 380 V |
|---|---|
| Communicatie: | Wifi, RS485. |
| Productsoort: | ESS |
Aanpassing Intelligente bewaking Energieopslag Lithiumbattery met Bms A-klasse 48v 200ah 100ah 5kw 10kw Lifepo4 batterij
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Materiaal van de zaak: | spcc |
De Bulkverkoop 3.7v 18650 van de natrium-Ion het Navulbare Lithium Ion Batteries van China Sunpok batterijtechnologie
| Merknaam: | SUNPOK |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 3.05Ah |
| Gewicht: | 84.0±2.0g |

