Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
51,2V 200ah Solar LiFePO4 Lithium-ion batterijpakket 48V LiFePO4 10 kWh thuisenergieopslagsysteem
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Levensduur ((25°C): | 20 jaar |
| Bergingstemperatuur: | 0°C tot 45°C @60+/-25% Relatieve luchtvochtigheid |
Lithiumijzerfosfaat 51,2V 200Ah Lifepo4-batterij Groothandel 48V 10kWh Thuisbatterij Nieuwe Energie Power Wall
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
48V 51.2V Wandmontage 200Ah 10kWh LiFePO4 Home Energy Storage Battery Lithium Ion Battery Pack Zonne-energiesysteem
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
White Home Power Storage Systems 48V 100Ah 200Ah 5kwh 10kwh 20kwh Li-ion batterijbank
| Type: | Het Lithiumbatterij van de energieopslag |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag, UPS enz. |
| garantie: | 5 jaar/12 jaar |
Oem 48v 300ah 400ah Powerwall Natrium Ion Lifepo4 Batterij Voor Huis Zonne-Systeem
| Werktemperatuur: | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Naam van het product: | De Accu van de Powerwallenergie |
| Toepassing: | Energieopslag en -voorziening |
Home 51.2V 100Ah 5KWh Batterij 3.2KW Inverter All-in-One energieopslag systeem
| Productnaam: | Alle-in-één Systeem van de Energieopslag |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
48V 200ah 300ah Lifepo4 Batterij 51.2v 10kwh 15kwh Zonne-systeem voor huisopslag
| Type batterij: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Energieaccu |
| Garantie: | 5 jaar |
200Ah 48V van Net MPPT allen in Één Zonneuitrusting van het Generatorzonnestelsel
| Productnaam: | Allen in Één ESS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 100Ah |
| Het Leven van de batterijcyclus: | Meer dan 6000 cycli |
Rack Mount Lifepo4 Lithium Ion Phosphate Batterij 48v 100ah 300ah Zonnebatterijen
| Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Toepassing: | Energieopslag |
| Garantie: | 5 jaar |
UN38.3 lithium Ion Battery Energy Storage System 100Ah 51.2V
| Type: | LiFePo4 |
|---|---|
| Toepassing: | Energie opslag |
| Garantie: | 5 jaar |

