Alle producten
-
Andrés AntonioZeer aanbevolen productleverancier zeer reageerend. -
DavidPerfect product en kwalitatief hoogwaardige service, bedankt aan het SUNPOK team. -
Mario HarrerIk koop alleen nog bij Sunpok. 5 sterren PLUS rating. -
Stanley UkaohaSunpok is de beste marketeer die ik ooit heb ontmoet, erg beleefd en altijd klaar om te helpen. -
Dain Thomaszeer behulpzaam en ondersteunend. mijn eerste keuze voor alle gerelateerde producten -
James LambrightTop Service, top Compagnie!
zoekwoorden [ wind solar hybrid power system ] bij elkaar passen 897 producten.
48V 51.2V Lithium-ionbatterij 5kWh 10kWh Huishoudelijk energieopslagsysteem 48V LiFePO4-batterijpakket
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Casusmateriaal: | SPCC |
48V 51.2V 100Ah 200Ah LiFePO4 5kWh 10kWh Lithiumbattery 5kW 10kW Solar Energy Storage Battery
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Casusmateriaal: | SPCC |
48v 100ah 200ah 300ah Rack Type Lithium Ion Phosphate Battery 5kwh 10kwh 15kwh Lifepo4 Battery voor het zonnestelsel
| Garantie: | 10 jaar |
|---|---|
| Parallelle Verbinding: | Tot 25 eenheden |
| Casusmateriaal: | SPCC |
Energieopslag Natrium-Ionenbatterij Natrium - Ionen - Akku Fur PV Uitgangsvermogen van 5 tot 30 KWh
| Nominale spanning: | 48V/51.2V aangepast |
|---|---|
| Naam van het product: | De Accu van de Powerwallenergie |
| Meer parameters: | Neem contact op met de verkoper voor instructies en prijs |
de Standaard Hybride Zonneomschakelaar de sg04lp3-EU In drie stadia van 8kw 10kw 12kw
| Productnaam: | 230V 5Kw 48V van Netomschakelaar |
|---|---|
| Geschatte macht: | 5KW |
| Outputgolfvorm: | De Golf van de Pruesinus |
Zonne-energie opslag stroom systeem gestapelde Lifepo4 batterij 48v 51.2v 400ah 20kwh
| Cyclusduur ((+25°C 0,2C 100%DOD): | 6500 |
|---|---|
| Terminal: | Dubbele M8 |
| Bergingstemperatuur: | 0 °C ~ 30 °C |
Muur gemonteerde energieopslag Lithiumbatterij voor thuis Zonne 3000kw 5000kw Lithium Ion opslag systeem
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| garantie: | 5 jaar/12 jaar |
De Energieopslag van Ion Battery For Home Solar van het herladen48v Lithium
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
van de de duurzame energieopslag van 48V 100Ah 200Ah het Lithium Ion Battery For Solar
| Type: | LiFePO4/Li-ionen |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| Garantie: | 5 years/10-jaren |
Odm 48V 51.2V Lithium Ion Battery voor zonne-energieopslag 12 jaar garantie
| Type: | Het fosfaat van het lithiumijzer |
|---|---|
| Toepassing: | Zonne-energieopslag/Wind Zonne Hybride Systeem |
| garantie: | 5 jaar/12 jaar |

